Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 15:21
 
Malatya'da Voleybol Heyecanı
2018-2019 Voleybol Sezonu AXA Sigorta Kupa Voley –Erkekler Şampiyonası – 15-16- 17 Mart tarihleri arasında yapılacak.
Spor Haberi
Malatya'da Voleybol Heyecanı

8 Takımın mücadele edeceği turnuvanın tanıtımı için basın toplantısı yapan Türkiye Voleybol Federasyon Başkanı Akif Üstündağ, sporseverleri turnuvayı izlemeye davet etti. Üstündağ, Anadolu da voleybolu yaygınlaştırdıklarını belirterek voleybolu değer katmanlara teşekkür etti.

Türkiye Voleybol Federasyon Başkanı Akif Üstündağ; "Bu yıl Axa Sigorta sponsorluğunda kupa organizasyonunda erkekler müsabakaları Malatya'da gerçekleştirilecek. Bu organizasyondan sonra da önümüzdeki hafta bayanların organizasyonları gerçekleştirilecek. Dolayısıyla voleybola değer katan Yavuz Bey ve çalışan ekibine teşekkür ediyorum. Yaptıkları ciddi destekler ve işbirliğinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.  İyi ki varsınız diyorum. 8 takım ile müsabakanın başlayacağı organizasyonda takım kaptanlarımız sizlerle düşüncelerini ve duygularını paylaşacak. Umut ediyorum inşallah seyirci seviyesi yüksek dolu tribünlerle voleybol ziyafeti olacak. Bu ziyafeti hep birlikte izleyicilerimizle seyredeceğiz diye düşünüyorum" dedi.

Yavuz Ölken AXA Sigorta CEO'su " Malatya'da büyük bir heyecan başlıyor. Önümüzdeki hafta boyayacağım İzmir'de devam edecek Exo grubu olarak Bizler Türkiye Voleybol Federasyonunun bize gösterdiğini destek için sevgili başkanıma ve yönetim kuruluna özellikle teşekkür ediyorum.  Bu zorlu bir görevdir. Bizler Aksa grubu olarak İnsanların hayatına değer katmak istiyoruz. Sadece spor organizasyonu değil toplumda sorumluluklarımız var. Bu anlamda Türkiye voleybol federasyonundan son yıllarda ortaya koyduğu bizlere gerçekten ilham veren faaliyetleri yakından takip ediyoruz.  Sevgili başkan ve ekibine bundan önceki de bütün Konfederasyon yöneticilerinin geldiği noktayı gördüğümüzde ne kadar başarılı olduklarını görüyoruz.  Sadece bu takımların değilim Milli Takımlar seviyesinde çok önemli başarıları var. Dolayısıyla bizi camianın içerisinde koydukları için minnettarız. Axa grubunun gerçekten sağlıklı bireyler sağlıklı toplum fark yaratan toplum olma yönünde bize ilham veren arkasında felsefesi olan bir organizasyonun yanında olma gibi bir sorumluluk anlayışı var.  Bu anlamda da bunu gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz.

Mücadeleye Katılan takımlar: Arkas Spor, Fenerbahçe,   Galatasaray, Halkbank, İstanbul BBŞK, MALIYE Piyango,  Tokat Bld.Plevne, Ziraat Bankası.

 

Kaynak: Editör: Barış Koşal
Etiketler: Malatya'da, Voleybol, Heyecanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı