Malatya'nın Sevilen İsmi Covid-19'dan Yoğun Bakımda
Haber
23 Eylül 2020 - Çarşamba 08:54
 
Malatya'nın Sevilen İsmi Covid-19'dan Yoğun Bakımda
Malatya'nın Sevilen İsmi Covid-19'dan Yoğun Bakımda
Yaşam Haberi
Malatya'nın Sevilen İsmi Covid-19'dan Yoğun Bakımda

Malatya'nın sevilen isimlerinden Celal Tilgen (Şeker Hoca) covid-19 nedeniyle yoğun bakıma alındı.

Covid-19 nedeniyle 12 gündür yoğun bakımda olan Celal Tilgen'in durumuyla ilgili ailesiyle görüşen Avukat Selahattin Sarıoğlu: "ŞEKER HOCA (Celal Tilgen) KOVİT 19’dan YOĞUN BAKIMDA Bugün Saygıdeğer eşiyle telefonda konuştum.

Celal Tilgen Hocamızın hayat arkadaşı, ağlamaklı ve inlemeli konuşurken, Şeker Hocanın İnönü Ünv. Araştırma Hastanesinde 12 gündür yatmakta olduğunu, tedaviye cevap vermediğini, verileni çıkardığını, yüksek tansiyon hastası olduğunu, tansiyonunun 24’lerde seyrettiğini ve halen uyutulmakta olduğunu söyledi.

Şeker Hocamızın sevgili eşi, kendisinin de koronadan hasta olduğunu, çok dikkat etmelerine, kimseyle görüşmemelerine rağmen koronaya yakalanmalarına inanamadığını, bir süre hastanede yattığını, şimdi evde kaldığını, çocuklarının ilgilendiğini söyledi.

Hocamın sevgili eşi, “Senden razıyız Selahattin Bey. Ne gelirse Allah’tan, Allah’tan umut kesilmez,  Allah’ın takdiri.” diyerek sözünü bitirdi.

Saygıdeğer, Şeker Hocama, Sevgili Eşine ve diğer Covit 19 hastalarına ve de tüm hastalara Yüce Yaradan’dan şifalar diliyorum; toplum olarak bu illete karşı ‘adam sendeci’, ‘bana bir şey olmaz’, tutumumuzu PİŞMAN OLMADAN, İŞ İŞTEN GEÇMEDEN bırakmamızı, akıl-fikir sahibi varlıklar olarak, özenle dikkat etmemizi, temizlik-maske-mesafe kuralına uymamızı salık veriyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Onay Ozan
Etiketler: Malatya'nın, Sevilen, İsmi, Covid-19'dan, Yoğun, Bakımda,
Yorumlar
Haber Yazılımı