Haber Detayı
09 Ocak 2019 - Çarşamba 17:01
 
Malatya Park AVM Gazetecilerle Buluştu
Malatya Park Alışveriş Merkezi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Malatyalı Gazetecilerin şerefine kahvaltı verdi.
Video Haber Haberi
Malatya Park AVM Gazetecilerle Buluştu

Düzenlenen etkinliğe Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Kavuk, Malatya Basın İlan Kurumu Müdürü Nihat Abacı,  Malatya'da görev yapan basın yayın kuruluşlarının temsilcileri ile çalışan gazeteciler katıldı.

Programda ilk olarak konuşma yapan Malatya Park Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Yılmaz Erşan; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum. Ben yaklaşık olarak 5 yıldır buradayım. Malatya Park 9 yaşında. Bu 9 yılda Malatya basınını her zaman yanımızda htik. Her zaman gücümüze güç katan, sinerji veren bir paydaş gibi gördük. Bundan sonrada böyle görmeye de devam edeceğiz. Yaptığımız veya yapmaya çalıştığımız bütün faaliyetlerde verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum” dedi.

Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Kavuk ise; “Sizlerden yaklaşık 30 yıldır bir manevi haz aldık. Ben kendimi bu anlamda mutlu sanıyorum. Sizleri tanıdık ve sizlerle birlikte çalıştık. Her yıl 10 Ocak vesilesiyle bir arada oluyoruz. Bizler faniyiz ama bu kurumlar kalıcı. Bizim kurumumuz Malatya’da önemli olabilir ama Türkiye’de bir örnekliği var. Basın olarak siz bizim elimiz, ayağımız ve gözümüzsünüz. Maddi anlam kadar, maneviyat da önemli. Bu maneviyatı işte sizler tamamlıyorsunuz” şeklinde konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Onay Ozan
Etiketler: Malatya, Park, AVM, Gazetecilerle, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı