Haber Detayı
24 Haziran 2018 - Pazar 22:50
 
“Malatya’ya Sonsuz Teşekkürler”
AK Parti Malatya milletvekili Bülent Tüfenkci, Öznur Çalık, Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı, seçim sonrası AK Parti Malatya İl teşkilatı önünde bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi. 4 Milletvekili de Malatya’ya sonsuz teşekkürlerini iletti.
Seçim 2018 Haberi
“Malatya’ya Sonsuz Teşekkürler”

Seçim sonrası bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, “Kıymetli kardeşlerim sözü uzatmayacağım. Saat akşamın 4’den beri partimizin önünde bulan bütün herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Cenabı Allah birliğimizi daim etsin. Malatya bu seçimde kararını verdi. Herkese canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

ÇAKIR: “OYUNUN BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖRDÜNÜZ”

AK Parti Malatya milletvekili Ahmet Çakır, “Seçim ilan edildikten sonra bizlerle birlikte koşturan bütün teşkilat mensuplarına canı gönülden teşekkür ediyorum. Oyunun ne kadar büyük olduğunu gördünüz. Sizler bu oyunu bozdunuz. Öncelikle Cumhurbaşkanımıza verilen destekten dolayı, daha sonrada bizlere gösterdiğiniz teveccühlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kimlerin kimlerle beraber olduğunu çok net olarak gördünüz” şeklinde konuştu.

ÇALIK: “HELAL OLSUN SİZE”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya milletvekili Öznur Çalık, “Hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun. Seçim esnasında gecesini gündüzüne katan bütün kardeşlerime çok çok teşekkür ediyorum. Malatya’yı onurlandırdınız. Cumhurbaşkanımıza yüzde 70 destek verdiğiniz için canı gönülden teşekkür ediyorum.  Malatya oyunu bozdunuz. Helal olsun size. Bütün oyunları bozdunuz. Balkonu yıka İnce, Recep Tayyip Erdoğan konuşma yapacak” ifadelerini kullandı.

TÜFENKCİ: “BİZLER HİZMET HAREKATIYIZ”

AK Parti Malatya milletvekili Bülent Tüfenkci ise “Malatya Allahına gurban Malatya. Bütün Malatya’ya selam ve teşekkürlerimizi iletiyorum. Cumhur ittifakı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı yaptı. Hizmetlerinden dolayı herkese teşekkür ediyorum. Özellikle bizler mecliste yeni bir döneme imza atıyoruz. Malatya sessiz devrim yaptı. Anadolu ihtilal yaptı. dualarıyla bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum. Daha fazla demokrasi için, daha fazla oyunların bozulduğu bir Türkiye’yi inşa edeceğiz. Biz, hizmet harekatıyız. Biz, Malatya’nın emrindeyiz” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: “Malatya’ya, Sonsuz, Teşekkürler”,
Yorumlar
Haber Yazılımı