Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 14:58
 
Malatyalı Müdürün Kayseri İtirafı
Kayseri Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğüne atanan Malatyalı Mustafa Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Ziyarette Kayseri’ye her zaman imrendiklerini belirten Müdür Şahin, “Kayseri bizim için hep imrendiğimiz bir şehirdi. Rabbim Kayseri’ye hizmet etme fırsatı verdi” dedi.
Gündem Haberi
Malatyalı Müdürün Kayseri İtirafı

Kayseri Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaretinde, Büyükşehir Belediyesi’nin de desteğiyle bugüne kadar yapılan hizmetleri artırarak devam ettireceklerini belirtti. Kayseri tarımına Büyükşehir Belediyesi’nin desteklerini esirgemeyeceğinden emin olduklarını ifade eden Şahin, “Ben Malatyalıyım ve Kayseri’ye çok yabancı değilim. Kayseri bizim için hep imrendiğimiz bir şehirdi. Rabbim Kayseri’ye hizmet etme fırsatı verdi” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de Kayseri’de çok huzurlu bir çalışma ortamının olduğunu söyledi. Yönetim dinamikleri arasında uyum kültürü bulunduğunu ifade eden Başkan Çelik, “Herkes Kayseri ortak paydasında buluşur. Bu yüzden Kayseri herkesin imrendiği bir şehir haline gelmiştir” dedi. 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Malatyalı, Müdürün, Kayseri, İtirafı,
Yorumlar
Haber Yazılımı