Haber Detayı
06 Aralık 2017 - Çarşamba 16:03
 
MHP’den Başsavcı Usta’ya Ziyaret
Malatya MHP İl Başkanı R.Bülent Avşar ve Yönetimi, Malatya’ya yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Usta’ya hoş geldin ziyaretinde bulundu.
Yaşam Haberi
MHP’den Başsavcı Usta’ya Ziyaret

Malatya MHP İl Başkanı R.Bülent Avşar ve Yönetimi, Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Usta’yı makamında ziyaret etti. Başsavcı Usta’ya, “MHP olarak, Liderimiz  Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin belirttiği üzere, terör ve dış güçlerin ülkemiz üzerindeki tehlike anlarında her zaman devletimizin yanında olduğunu belirtmişlerdir. Bizler liderimize sadakatımızdan dolayı, hem tanışma hem de sizlere Malatya MHP İl Teşkilatı olarak her zaman devletimizin bu tür tehlikelere karşı, yanınızda olduğumuzu belirtmek için buradayız. Yine liderimizin belirttiği gibi, Milliyetçi Hareket Partisi şu an için üstlendiği muhalefet görevini 36 milletvekiliyle en etkili şekilde icranın, milli bekamıza, milli tezlerimize, milli hedeflerimize destek vermek için her mücadele ve fedakârlığı yerine getirmenin amacındadır. Bizlerde ortak paydamız Malatya için bu görüşleri sizlerle paylaşmak için buradayız” dedi.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başsavcı Usta, Başkan Avşar’a ve yönetimine teşekkür etti. Hâkimler ve Savcılar Kurulu’nun 2017 yılı yaz kararnamesiyle Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Malatya Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Başsavcı Orhan Usta, 31 Temmuz 2017 tarihinde Malatya’da göreve başlamıştı. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: MHP’den, Başsavcı, Usta’ya, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı