Haber Detayı
28 Aralık 2017 - Perşembe 09:22
 
MHP’den Kaymakama Ziyaret
Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) Darende ilçe başkanı Mehmet Altun ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Enver Hakan Zengince’yi makamında ziyaret etti.
Yaşam Haberi
MHP’den Kaymakama Ziyaret

Parti merkezi tarafından Darende ilçe başkanlığına atanan Mehmet Altun, kurum ve kuruluşları ziyaret etmeye devam ediyor. Başkan Altun, son olarak Kaymakam Enver Hakan Zengince’yi makamında ziyaret etti. MHP ilçe başkanı Mehmet Altun’un bu ziyaretine belediye meclis üyesi Muharrem Apan, belediye başkan adayı Lütfü Gültekin ve yönetim kurulu üyesi İbrahim Ateş eşlik etti.

Ziyarette konuşan Altun, “Darende’de siyasi partilerimiz sivil toplum kuruluşları ve kurumlarımız birlik ve beraberliğe çok önem veriyor. Dolayısı ile Darende’miz huzurlu bir ilçedir. Olumsuzlukların az yaşandığı Anadolu kültürünün kardeşçe yaşandığı Cennetten bir köşedir. Bu ziyaretimizin amacı ise yeni atandığım bu kutsal görevden dolayı kurumlarımızı, sivil toplum kuruluşlarını ve siyasi partilerimizi ziyaret ediyoruz. Bugünde Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince’yi ziyaret ettik. Amacımız tanışmak ve kaynaşmaktır” dedi.

Kaymakam Enver Hakan Zengince ziyaret ten duyduğu memnuniyeti anlattı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Ahmet Çakır
Etiketler: MHP’den, Kaymakama, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı