Haber Detayı
31 Ocak 2018 - Çarşamba 14:41
 
MHP İl Başkanı Avşar Ziyaretlerine Devam Ediyor
MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, ilçe gezilerine Yazıhan ilçesi ile devam etti. MHP Malatya İl Başkanı Avşar ve yönetimi ilk olarak, MHP Yazıhan İlçe Teşkilatını ziyaret etti.
Gündem Haberi
MHP İl Başkanı Avşar Ziyaretlerine Devam Ediyor

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Yazıhan İlçe Başkanı Hasan Basri Kaya, “Yazıhan ile ilgili tüm sorunlarımızı İl Başkanımız ile birlikte çözeceğimize eminiz” ifadelerini kullandı.
MHP Malatya İl Başkanı R. Bülent Avşar ise, “MHP, gelenekçi değil ama gelenekli bir harekettir. Nevzuhur bir parti değildir. Bir parti kuruluyor bir parti ölüyor. Siyasi tarihimiz adeta bir partiler mezarlığı. MHP’yi de bu mezarlığa göndermek isteyenler hep olmuştur. Ama mezarlık onlarla doludur. Halkın büyük kesiminin oylarını alan partilerden bugün eser bile yoktur ama MHP her daim vardır, bizlerin mücadelesiyle de var olacaktır. MHP geçmişini inkar etmeyen, geleceğini de ihmal etmeyen bir harekettir. Ufkumuz her zaman açık olmuştur ve tarih bizi hiç yanıltmamıştır. Bugün attığımız adımların ne kadar doğru olduğu yakın zamanda anlaşılacaktır” diye konuştu.
Avşar ve beraberindeki heyet daha sonra Yazıhan’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Avşar’ın ilk durağı İlçe Tarım Müdürü Zafer Tanrıverdi oldu. Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk’ü de ziyaret eden Avşar, Öztürk ile yaklaşık 45 dakika bir görüşme gerçekleştirdi.
İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliğini de ziyaret eden Avşar, program sonrasında ilçede esnaf gezisi yaptı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: MHP, İl, Başkanı, Avşar, Ziyaretlerine, Devam, Ediyor, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MHP İl Başkanı Avşar Ziyaretlerine Devam Ediyor
MHP İl Başkanı Avşar Ziyaretlerine Devam Ediyor
MHP İl Başkanı Avşar Ziyaretlerine Devam Ediyor
Yorumlar
Haber Yazılımı