Haber Detayı
07 Eylül 2018 - Cuma 10:07
 
MHP’li Gören’den “Adaylık” Açıklaması
24 Haziran seçimleri öncesi Malatya Milletvekilliği için MHP’den aday adayı olan MHP’li işadamı İzzet Gören, “2019 yerel seçimlerinde eğer Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli aday ol derse biz bu görevi en layığıyla yerine getirmeye çalışırız” dedi.
Siyaset Haberi
MHP’li Gören’den “Adaylık” Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’de birçok hizmete imza atan işadamı İzzet Gören, ‘kamuoyunun aday olun’ çağrısına yönelik yaklaşan 2019 yerel seçimlerinde aday olup olmayacağıyla ilgili için konuştu.

MHP’li işadamı İzzet Gören açıklamasında, “Milliyetçi Hareket Partisinde yıllardır görev almaktayım, yıllardır bu partinin içerisindeyim. Milliyetçi Hareket Partisi kökenli bir aileden geldim.  Partim için 24 Haziran seçimleri öncesi Malatya Milletvekilliği için MHP’den aday adaylığımı açıkladım ve çalışmalar gerçekleştirdim. İş adamı olarak da Malatyalılara hizmet etmeye devam ediyorum. Eğer Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli 2019 yerel seçimleri için aday ol derse biz de bu görevi en layığıyla yerine getirmeye çalışırız” şeklinde konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Onay Ozan
Etiketler: MHP’li, Gören’den, “Adaylık”, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı