Haber Detayı
21 Mart 2018 - Çarşamba 15:01
 
Muhtarlar’dan Avşar’a Geçmiş Olsun
Yeşilyurt Muhtarlar Derneği ve yönetimi, Yeşiltepe Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Başkanı ve yönetimi MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Yaşam Haberi
Muhtarlar’dan Avşar’a Geçmiş Olsun

Yeşilyurt Muhtarlar Derneği ve yönetimi, Yeşiltepe Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Başkanı ve yönetimi MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar’a geçmiş olsun temennilerinde bulunarak, “MHP Malatya’da ilk kez bir ivme kazanmışken, 12.kurultay sonrası bir otel lobisinde dinlenirken, iki grup arasındaki arbadeyi önlemek adına araya giren, MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar hafif şekilde yaralandığını duyduk. Kendisine öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi yolluyoruz. Olayı farklı boyutlara çekmek isteyen bazı kesimlere belirtmek isteriz ki, MHP Malatya’da hakikaten Bülent Avşar Başkanın gelişiyle birlikte, büyük katılım olmuş ve akabinde MHP’ye küskün olan tüm partililer partiye sahip çıkmaya başlamıştır. Hal böyle iken olayı farkı yönlere çekenlere inat, biz muhtarlar olarak her daim başkanımızın yanında olduğumuzu belirtmek isteriz” dedi.

Yeşiltepe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma dernek başkanı ve yönetimi ise “Son yılların Malatya’sında MHP ilk kez büyük bir ilerleme kaydettiği gibi, muhtarlarımızı, STK’larımızı, derneklerimizi, vakıflarımızı soran, sorunlarımızla birlikte halletme yoluna giden, bizlerle her daim görüşen, bir MHP İl Başkanımız var. Allah MHP İl Başkanımızdan razı olsun. Olayla alakalı olmayan Başkan Avşar için farklı boyutlara çekmek isteyen şahıslara seslenmek istiyoruz. Biz Başkanımızın ve MHP’nin her daim yanındayız.”ifadelerini kullandı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Muhtarlar’dan, Avşar’a, Geçmiş, Olsun, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı