Haber Detayı
19 Aralık 2019 - Perşembe 08:52
 
Necatibey Ortaokulu Hentbolda 2 Kupa Birden Aldı
İlimizde kız ve erkekler için ayrı ayrı düzenlenen Hentbol Müsabakalarında, her iki grupta da final oynayarak iki şampiyonluk birden elde eden Necatibey Ortaokulunda yüzler gülmeye devam ediyor.
Spor Haberi
Necatibey Ortaokulu Hentbolda 2 Kupa Birden Aldı

Yeşiltepe Spor Salonunda düzenlenen kupa töreninde okul müdürü ile birlikte müdür yardımcıları ve beden eğitimi öğretmenleri hazır bulundu.

KUPAYI BİRLİKTE KALDIRDILAR

 Törende, beden eğitimi öğretmenleri Fevzi Tulğar ile Sinan Örüm başta olmak üzere öğrencilerinden desteğini esirgemeyen hentbol sorumlusu Yeliz Hanım'a, öğrencilerine ve emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür eden okul müdürü Ali Akbaş, kupayı öğrenciler ile birlikte kaldırdı.

 "HİÇ BİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR"

 Başarılarının sadece sporda olmadığını dile getiren Ali Akbaş, LYS sınavına giren öğrencilerinin içinden tüm soruları doğru yaparak Türkiye birincisinin yanısıra 1 yanlışla Türkiye ikincisinin okullarından çıkması kendilerini son derece gururlandırdığını ifade etti. Okul müdürü Ali Akbaş, hiçbir başarının tesadüfî olmadığını dile getirerek gurur tablolarına bir yenisini daha ekleyen öğrencilerine ve öğretmenlerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Başarılarına başarı katan Necatibey Ortaokulu için okulda bulunan öğrenci velileri de okul yönetimi, öğretmenlere ve başarı sağlayan öğrencilere teşekkür ederek başarılarının devamını dilediler.

Kaynak: Editör: Onay Ozan
Etiketler: Necatibey, Ortaokulu, Hentbolda, 2, Kupa, Birden, Aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı