Oda Başkanlarından Karaca'ya Ziyaret
Haber
15 Eylül 2020 - Salı 14:32
 
Oda Başkanlarından Karaca'ya Ziyaret
Geçtiğimiz haftalarda Darende ziraat odasında Vedat Ali Kaya'nın vefatından dolayı boşalan oda başkanlığına yönetim kurulu kararıyla Orhan Karaca getirilmişti.
Gündem Haberi
Oda Başkanlarından Karaca'ya Ziyaret

Darende Ziraat Odası Başkanlığı sırasında geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Vedat Ali Kaya'dan sonra boşalan ziraat odası başkanlığı koltuğuna yönetim tarafından seçilen Orhan Karaca'ya Malatya ziraat il koordinasyon başkanı ve ilçe ziraat oda başkanları tarafından hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

 Ziyarette ilk olarak bir değerlendiren Malatya ziraat odaları il koordinasyon başkanı Yunus Kılıç; " Malatya Ziraat Odaları olarak Darende Ziraat odası'nı ziyaret ettik. Yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Vedat Ali Kaya başkanımızın Mekânı cennet olsun Allah rahmet eylesin diyoruz. Sizlerde yeni görevinizin Darende'ye, Malatya'ya ve Ülkemize hayırlı olsun diyoruz" ifadelerinde bulundular.

Ziyaretten Duyduğu memnuniyeti dile getiren Darende ziraat odası başkanı Orhan Karaca ise; "Vedat Ali Kaya başkanımızın Mekânı cennet olsun. Gerçekten değerli bir arkadaşımızdı. Kaya kardeşimizin bayrağını devraldık ve yönetim bizi bu göreve layık gördü. Kendilerine teşekkür ederken, Darende'de ziraatın daha iyi noktalara gelmesi adına, yönetimdeki diğer arkadaşlarımızla var gücümüzle çalışacağız." İfadelerinde bulundu.

Kaynak: Editör: Onay Ozan
Etiketler: Oda, Başkanlarından, Karaca'ya, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı