Haber Detayı
30 Ekim 2017 - Pazartesi 09:38
 
“Okulunuzla Gurur Duyuyoruz”
İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay'ın katılımıyla Battalgazi Meslek Yüksekokulunun (MYO) 2017-2018 Akademik Yılı Açılış Programı gerçekleştirildi.
Eğitim Haberi
“Okulunuzla Gurur Duyuyoruz”

Ziraat Fakültesi Konferans salonunda düzenlenen açılış törenine, Battalgazi Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Orhan Gündüz, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Rektör Kızılay ise  Ziraat Fakültesine yeni ve güzel bir bina kazandırdıklarını belirterek, şimdilik belli bir bölümünün kullanıldığını fakültesinin kapasitesi arttıkça binanın tamamen kullanıma açılacağını söyledi.

Ziraat Fakültesine çok güzel bir konferans salonu yapıldığını ifade eden Rektör Kızılay, salondan hem Ziraat Fakültesi hem de Battalgazi Meslek Yüksekokulunun tüm aktivitelerinde faydalanabileceğini kaydetti.


Battalgazi Kampüsünde bulunan seralarda yetişen çiçeklerin hem üniversitenin hem de Malatya'nın kavşaklarında, çevre düzenlemelerinde kullanıldığını ifade eden Rektör Kızılay, "Okulunuz aynı zamanda üretken de bir okul. O yüzden sizin okulunuzla övünüyoruz, gurur duyuyoruz" diye konuştu.


Rektör Kızılay, konuşmasının ardından öğrencilerin isteklerini dinledi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: “Okulunuzla, Gurur, Duyuyoruz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı