Haber Detayı
04 Kasım 2017 - Cumartesi 13:21
 
“Ortalığı Bulandırmaya Çalışıyorlar”
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Yeşilyurt Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek Muhtarların sıkıntılarını dinledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeşilyurt Muhtarlar Dernek Başkanı Süleyman Şahbaz, AK Parti il teşkilatına ve Milletvekili Mustafa Şahine teşekkür etti.
Video Haber Haberi
“Ortalığı Bulandırmaya Çalışıyorlar”

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Parti Teşkilatının yapmış olduğu programlar çerçevesinde muhtarları ziyaret etti. Yeşilyurt Muhtarlar Derneğini ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin’e AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kâhtalı da eşlik etti.

“BERABER BU YOLU KAT EDİYORUZ”

Muhtarların gündemlerinde hiç düşmediğini dile getiren Şahin, Hakkâri’de şehit düşen 8 askere de değinerek “Muhtarlar gündemimizde hiç düşmezler. Beraber bu yolu kat ediyoruz. Hizmet kervanlarının birer neferleriyiz. Elimizden geldiğince milletimizin duasına layık olacak hizmetleri yapmayı rabbim nasip etsin. Önemli olan milletimizin memnuniyeti. Milletimiz memnun olursa, rahat olursa gerçekten siyaset kurumu da muhtarlıkta gerçekten rahattır. Ama milletimiz rahat olmadığı hiçbir konu da bizlerin rahat olması imkân dâhilinde değil. Malumunuz dün sabah üzeri bu ülkede bir takım menfur saldırılar nüksetmeye başladı. Hain bir tuzak ile 8 yiğit insanımızı toprağın bağrına defnetmek zorunda kaldık. Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Gazilerimize, yaralılarımıza da Allah’tan şifalar diliyorum. Bütün milletimizin başı sağ olsun” dedi.

“ORTALIĞI BULANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR”

Önemli bir süreçten geçtiklerini dile getiren Şahin şöyle devam etti: “Bu ülkede bugüne kadar 200-250 yıldan itibaren emeli olan birçok hain emperyal güçler, yer yer içimizde bazen işbirlikçiler bularak onların vasıtası ile ortalığı bulandırmaya çalışıyorlar. Birliğimize, beraberliğimize halel getirmeye çalışıyorlar. Ama milletimizin sağduyusu ile Alevi’si, Sünni’si, Türk’ü ile Kürt’ü ile zengini ile fakiri ile şehirlisi ile fakirlisi ile beraber, bir ve beraber olmayı görüyoruz.  İstanbul’da bir Malatyalı olarak göğsümüz kabardı. Malatyalıların tanıtım günü olan Yenikapı’daki programda bulunduk. Orada her renkten, her siyasi düşünceden insanlarımız vardı. Malatyalı olmanın bir yansıması vardı. Amacımız bu ülkenin tüm katmanları ile rahat edecekleri bir ortamın olması için uğraşıyoruz.”

“DERTLERİ, DERTLERİMİZMİŞ GİBİ GÖRDÜK”

Şahin, son olarak milletimizin önünde olan bütün engelleri kaldırmaya çalıştıklarını da belirterek, “Amacımız bu ülkenin tüm katmanları ile rahat edecekleri bir ortamın olması için uğraşıyoruz. Yine bugüne kadar meclis çatısı altında elimizden geldiğince milletimizin önünde olan bütün engelleri kaldırmaya çalıştık. Hangi engel varsa biz onlarla uğraşmaya çalıştık. Bize oy vermiş vermemiş demedik. Gitmiş olduğumuz köylerde bizlere oy vermiş, vermemiş diye ayırım yapmadık. Bütün köylerimize muhtarlıklarımıza uğradığımızda onarlın dertleri bizim dertlerimizmiş gibi gördük kabullendik. 150- 200 yıldan beri kangrene dönüşmüş olan sorunları da neşter vurmak, AK Parti iktidarlarına nasip oldu. Bugün 3 Kasım ve Ak Partinin ilk iktidara gelmiş olduğu gün. Milletin kurmuş olduğu bir partiyiz. Millet adına siyaset yapıyoruz. Bizi diğerlerinde farklı kılan da milletin öncelikleri neyse milletin önceliklerini bertaraf ediyoruz” şeklinde konuştu.

 Muhtarlar ziyaretinde konuşan AK Parti İl Başkanı Hakan Kâhtalı ise, “Her zaman birlikte çalışmaktan mutlu olduğumuzu, elimiz, ayağımız, gözümüz, kulağımız olan her zaman sıkıntılar ile ilgili mahallelerde yapılacak bütün çalışmalar ile ilgili istişare ettiğimiz arkadaşlarımızsınız” diye konuştu.  

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: “Ortalığı, Bulandırmaya, Çalışıyorlar”,
Yorumlar
Haber Yazılımı