Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 18:29
 
Özcan’dan MGTC’ye Ziyaret
Malatya Ticaret Borsası (MTB) Başkanı Ramazan Özcan Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Fatih Avcı’yı makamında ziyaret etti.
Video Haber Haberi
Özcan’dan MGTC’ye Ziyaret

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle (MGTC) Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyetine bir ziyaret gerçekleştiren MTB Başkanı Ramazan Özcan, basının önemli bir görev ifa ettiğini söyledi.  

Cemiyet yönetimi ile birlikte Özcan’ı karşılayan MGTC Başkanı Fatih Avcı; “Bugün bütün sahada çalışan, aktif olan gazetecilik mesleğini icra eden gazetecilerimiz, meslektaşlarımız, büyüklerimiz için en anlamlı en özel bir gün. Gazetecilik mesleği adına bütün dünyada ve Türkiye’de coşkuyla kutlanan 10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla bizleri ziyarete gelen çok değerli konuklarımız oluyor ki, bir tanesi de kayısı borsası başkanımız sevgili Ramazan Özcan'a ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz. Bende bu vesileyle bütün gazeteci arkadaşlarımı meslektaşlarımı 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutluyorum. Gazetecilerin toplum için şehir için ülkemiz için yapacağı güzel haberlerde kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

“GECELERİ GÜNDÜZLERİ YOK”

Gazetecilerin gece gündüz demeden mesleklerini icra ettiklerini söyleyen MTB Başkanı Ramazan Özcan ise; “Bugün 10 Ocak çalışan gazeteciler günü. Belki yıl içerisinde siyasal ve sosyal hayatımızın sağlıklı bilgi edinme kamuoyundaki bütün gelişmeleri anında haberdar olma konusunda, gece gündüz demeden toplumu sağlıklı bir şekilde bilgi edindirmek için gayret gösteren kardeşlerimizin bir yıl içerisindeki en önemli günlerinden bir tanesi. Tabi Malatya’daki yerel gazeteleri, televizyonları hatırlamak ve anmak üzere ziyaretler gerçekleştirdik. Gazetecilerimiz gerçekten yerelde çok performans göstermekteler. Özellikle biz Malatya Ticaret Borsası olarak kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla yapmış olduğumuz bütün haberler konusunda bize çok yardım ve destekleri oluyor. Ben bu konuda da, ziyaretimiz esnasında da bütün yazılı ve görsel Malatya medyasında hizmet veren arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. 10 Ocak gazetecileri gününüzün hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.  

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Onay Ozan
Etiketler: Özcan’dan, MGTC’ye, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı