Haber Detayı
07 Şubat 2018 - Çarşamba 08:47
 
PTT Çalışanlarından Kan Desteği
PTT çalışanları, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye’nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçik için kan bağışında bulundu.
Video Haber Haberi
PTT Çalışanlarından Kan Desteği

PTT çalışanları, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye’nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçik için kan bağışında bulundu. Malatya Koyunoğlu’nda bulunan Türk Telekom Hizmet Binasında kan bağışında bulunan çalışanlar, “Canımızla, kanımızla Mehmetçiğimizin yanındayız” diyerek, kan bağışında bulundular.

Kan bağışı projesinin gönüllülük esasına dayalı olduğunu söyleyen Malatya PTT başmüdürü Mustafa Coşkun, “Kızılay kan merkezi Malatya şubemizin düzenlemiş olduğu bu kampanyaya, PTT Başmüdürlüğü olarak biz de katkıda bulunduk ve destek olduk. Kan ve kan ürünlerini kaynağı insan olduğu için sosyal sorumluluğun bir gereği olarak tamamen gönüllülük esasına dayalı tüm personelimizle birlikte bu kampanyayı destekliyoruz. Toplamda 330 personelimiz var ama dağıtımdalar.  Mevcut olan personelle kan bağışı yapacağız.  Durumu müsait olan tüm arkadaşlarımızı bilgilendirdik. Onlar gönüllülük esasına göre gelip bağış yapıyorlar. Bizler Türkiye’nin terör unsurları ile mücadele eden Mehmetçiğimize desteğimizi kanımızla göstermek istedik. Canımızla, kanımızla Mehmetçiğimizin yanındayız” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Onay Ozan
Etiketler: PTT, Çalışanlarından, Kan, Desteği,
Yorumlar
Haber Yazılımı