Haber Detayı
24 Temmuz 2016 - Pazar 13:06
 
Rekabet Başarıyı Getirecek
Yeni Malatyaspor’un Süper Lig ekiplerinden Osmanlıspor’dan transferi kaleci Hakan Canbazoğlu, kampa ilk röportajını verdi. Canbazoğlu, “Takımda dostluk çerçevesinde rekabetin olması herkesin performansını bir kademe daha yukarı çekeceğini ve takıma çok şey katacağını” söyledi.
Teknoloji Haberi
Rekabet Başarıyı Getirecek

MEHMET YELER

Yeni Malatyaspor, 1.Etap kampını Bolu’da aralıksız şekilde sürdürüyor. Yeni transferlerinde takıma dahil olması ile kamp çalışmalar hız kazandı. Günü çift idmanla sürdüren sarı kırmızılılarda, futbolcular gelecek sezon kadroda kendilerine yer bulmak için yoğun şekilde hazırlıklarını sürdürüyor. Takımda ilk 11’de tatlı bir rekabet olmasının yanı sıra kale mevkisinde de tatlı bir rekabet oluşmuş durumda. Yeni Malatyaspor’un Süper Lig ekiplerinden Osmanlıspor’dan transferi kaleci Hakan Canbazoğlu, performansı ile parmak ısırtıyor. Canbazoğlu, ‘Bu sezon kalede tatlı bir rekabetin olacağını’ söyledi.

“GÜZEL BİR KAMP ORTAMI VAR”

İlk kez kameraların karşısında geçen tecrübeli file bekçisi, şunları söyledi: “Güzel bir kamp ortamı var. Şartlar ve ortam futbol oynamaya çok müsait. Şu dönemde yeni gelen arkadaşlar ile takımda bulunan futbolcuların kaynaşması sağlanıyor. Performans anlamında herkes birbirini biraz daha yukarı çekmeye çalışıyor. İnşallah sezona hazır bir Yeni Malatyaspor kulübü olarak gireriz. İstediğimiz sonuçları alıp, ligi istediğimiz ve hedeflediğimiz yerlerde bitiririz. Kendi hedeflerim ne olursa olsun, ilk öncelikli hedefim Yeni Malatyaspor’a hizmet etmektir. Kendi performansım ne kadar iyi olursa, takıma o kadar faydam dokunur. Buda takım için olumlu bir hal alır. Buda takım arkadaşımla saha içinde Yeni Malatyaspor’u daha iyi yerlere getirmek için iyi olur” dedi.

“TATLI BİR REKABET OLACAK”

Kalede tatlı bir rekabetin olacağının da altını çizen Canbazoğlu, “Sadece kalede alternatif olması değil, her mevkide alternatifin olması rekabeti getirir. Rekabette doğması da başarıyı getirir. Bu rekabet dostluk çerçevesinde olduğu sürece, herkes birbirini bir kademe daha yukarı çeker. Takım adına rekabetin olması, güzel şeyler” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeni, Malatyaspor’un, Süper, Lig, ekiplerinden, Osmanlıspor’dan, transferi, kale
Yorumlar
Haber Yazılımı