Haber Detayı
28 Kasım 2017 - Salı 08:55
 
Şampiyon Arçelik’ten Emekli Öğretmene Vefa
Şampiyon Arçelik, emekli öğretmen Ali Seydi Özkul’a, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ‘Yılın Emekli Öğretmeni’ projesi kapsamında hediyesini takdim etti.
Yaşam Haberi
Şampiyon Arçelik’ten Emekli Öğretmene Vefa

Arçelik, meslek hayatları boyunca binlerce öğrenci yetiştirerek topluma faydalı bireyler kazandırmış emekli eğitimcileri bu yıl da ‘Yılın Emekli Öğretmeni’ projesiyle ödüllendirdi. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Türkiye çapında farklı illerde bayilerin iş birliğiyle üçüncü kez düzenlenen etkinliklerde Malatya Şampiyon Arçelik tarafından ‘Yılın Emekli Öğretmeni’ seçilen emekli öğretmen Ali Seydi Özkul’a, Arçelik kurutma makinesi hediye etti.

 Hediye takdim törenine; Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Milli Eğitim Şube Müdürü Sadun Kılınç, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcıları Zafer Kırçuval ve Yaşar Karataş, Arçelik Bölge Müdürü Yaşar İnanç, Bölge Müdür Yardımcıları Umut Sevgili ve Burak Kürşat, Şampiyon Arçelik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin ve Kerem Kıymaz katıldı.

 Malatya ili bölge halkı, doldurdukları anketlerde, öğretmenleri sosyal sorumluluk projelerinde yer alma, geçmiş mesleki başarıları ve kısıtlı kaynaklarla zor şartlarda görevini yerine getirme kriterlerine göre değerlendirdi. Bayiler tarafından bulundukları illerde düzenlenen ödül törenlerinde, anketler sonucunda belirlenen emekli öğretmenlere ödül sertifikaları takdim edildi

 Hediye takdim töreninde konuşan, Arçelik Bölge Müdürü Yaşar İnanç, Arçelik olarak sosyal sorumluluk projelerinin lider kuruluşu olduklarını ifade etti.

  İnanç, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde emekli öğretmenler nezdinde her yıl yaptıkları uygulamayı Şampiyon Arçelik’te de gerçekleştirdiklerini belirterek, “Şampiyon Arçelik’e kampanyaya desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonrada bu projemizi her yıl yapmaya devam edeceğiz. Emekli öğretmenlerimizi hatırlamaya devam edeceğiz” dedi.

  Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutlayarak, “Mensubu olmaktan gurur duyduğum öğretmenlik mesleğine uzun yıllar hizmet ettim. Şampiyon Arçelik’te güzel bir tören düzenlendi. Şampiyon Arçelik, kendisini ticarette gösteren bir firma olmasının yanında sosyal ve kültürel hadiselere de duyarsız kalmadığını en güzel bir şekilde gösteriyor. Onlar biliyorlar ki en güzel yatırım, insana yapılan yatırımdır. O anlamda insanlarımızı yetiştiren öğretmenlerimizi Öğretmenler Günü’nde hatırlamalarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Öğretmenler Günü’nde yılın öğretmeni genelde fiilen çalışan öğretmenler arasından belirlenir. Şampiyon Arçelik, kurumda 30 yıl çalışıp, emekli olmuş bir emekli öğretmenimizi tercih etmiş, bundan dolayı da kurum yetkililerini tebrik ediyorum” diye konuştu.

  Emekli öğretmen Ali Seydi Özkul ise öğretmenlik hayatından birkaç kez ödül aldığını anımsatarak, Şampiyon Arçelik’in kendisini ‘Yılın Emekli Öğretmeni’ seçmesinden dolayı büyük bir mutluluk yaşadığını ifade etti.

  Özkul, Şampiyon Arçelik’in yetkililerine kendisine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Şampiyon, Arçelik’ten, Emekli, Öğretmene, Vefa,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Şampiyon Arçelik’ten Emekli Öğretmene Vefa
Yorumlar
Haber Yazılımı