Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 12:02
 
Şehit Annesine Anlamlı Ziyaret
15 Temmuz Milli İrade Ocakları Kadın Kollarından anlamlı Anneler günü etkinliği. Kadın Kolları Üyeleri 15 Temmuz Şehidi Fuat Bozkurt'un annesini ziyaret ederek, çiçek ve Türk bayrağı verdiler.
Video Haber Haberi
Şehit Annesine Anlamlı Ziyaret

Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen Anneler günü vesilesiyle 15 Temmuz Milli İrade Ocakları kadın kolları üyelerinden şehit ailesi ziyareti düzenlendi. Hain 15 Temmuz darbe kalkışmasında yaşamını yitiren Malatyalı Fuat Bozkurt'un annesi Sebahat Bozkurt'a ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette kadın üyeler, Sebahat Bozkurt'a 'Bizlerde senin evlatlarınız diyerek' sarılıp elini öptüler.

Ziyarette bir değerlendirme yapan 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Alpaslan;  "Başta Şehit anneleri ve ahrete göç etmiş tüm annelerimizin Anneler gününü kutluyoruz. Öpüp koklamaya doyamadığı evlatlarını, can yoldaşları eşlerini vatan topraklarına emanet eden, milletimizin huzur ve güvenliği için görev başında olan ve nice kahraman evlatlar yetiştiren annelerimiz Anneler Günü kutlu olsun. Mübarek ellerinizden öperiz" diyerek anneler gününe özel hazırladıkları çiçeği ve Türk bayrağını Bozkurt'a teslim etti.

Kaynak: Editör: Onay Ozan
Etiketler: Şehit, Annesine, Anlamlı, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı