Haber Detayı
09 Ağustos 2018 - Perşembe 16:28
 
Sektördeki Sorunlar Masaya Yatırıldı
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) 11. Komite üyeleri sektörlerinde yaşanan sorun ve sıkıntıları masaya yatırmak amacı ile bir araya geldi.
Video Haber Haberi
Sektördeki Sorunlar Masaya Yatırıldı

 

Battalgazi ilçesinde bir restoranda bir araya gelen Malatya Ticaret ve Sanayi Odası 11. Komite üyeleri sektör de yaşanan sıkıntıları görüştü. 11. Komite Kurulu Başkanı Ergün Kılıç, yaşanan sıkıntıları not alarak, çözüm noktasında gereken çalışmaların yapılacağını söyledi.

Seçimler için üyelere de teşekkürlerini ileten Kılıç; “Malum aylar öncesinde Ticaret ve Sanayi odasının seçimleri oldu. Bizde 11. Komiteden bağımsız aday olduk. Tabi ki, birbirinden kıymetli arkadaşlarımızla yarıştık. Farklı bir yarış oldu ve hizmet yarışıydı bu. Birbirimizi kırmadan, incitmeden bir seçim sürecini tamamladık. Siz ve burada bulunamayan kıymetli arkadaşlarımız, teveccühünü bizden yana gösterdi. Hepinize içtenlikle teşekkür ediyorum. Bir seçim süreci gerçekleştirdik, Mübarek Ramazan ayını ve sonrasında kayısı sezonunu geçirdik. Bu yoğunlukların bitmesinden dolayı, sek törel sorunları konuşmak, hem de bir birini tanımayan arkadaşlarımızın tanışması adına bir toplantı gerçekleştirdik. Şuanda da inşallah sektörle ilgili sorun ve sıkıntıları konuşacağız. Notlarımız alıp gerekli ilgili yerlere ulaştırılması ve kamuoyu oluşturulması noktasında elimizden geleni yapacağız” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Onay Ozan
Etiketler: Sektördeki, Sorunlar, Masaya, Yatırıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı