Haber Detayı
23 Ocak 2018 - Salı 14:55
 
“Transferde Geç Kaldık”
Demir Grup Sivasspor maçı hazırlıklarının startını veren Evkur Yeni Malatyaspor’da teknik direktör Erol Bulut, transferde yönetimin geç kaldığını itiraf etti. Bulut, “Maalesef bu transferler gecikti. Transferlerde daha çabuk davranabilir miydik? Evet yapabilirdik” dedi.
Spor Haberi
“Transferde Geç Kaldık”

Demir Grup Sivasspor maçı hazırlıklarına başlayan Evkur Yeni Malatyaspor’da, teknik direktör Erol Bulut önemli açıklamalarda bulundu. Transferde geç kalındığının altını çizen Bulut, “Maalesef bu transferler gecikti. Transferlerde daha çabuk davranabilir miydik? Evet yapabilirdik” dedi.

“EKSİK MEVKİLERİ BELİRTTİM”

Sarı kırmızılı yönetimin transferde geç kaldığını itiraf eden Bulut, “Transferde geç kaldık. Eksik mevkilerimiz var. Olması gereken bazı mevkiler var. Ben yönetime eksik mevkilerin mutlaka alınmasını söyledim. Maalesef bu transferler gecikti. Transferlerin en geç 5 Ocak tarihine kadar yapılmasını belirttim. En geç bu tarihe kadar 2 transferin gelmesini umuyordum. Bu gerçekleşmedi. İşimizi zorlaştırdık. Hamit Altıntop transferinde kendisi düşünmesi için izin istedi. O konuda yaptığımız yanlış yoktur. Diğer transferlerde daha çabuk davranabilir miydik. Evet yapabilirdik. Diğer taraftan futbolcu gönderemiyorsunuz. Devre arası transferi kolay değil. Fiyatlar yükselebiliyor. Birkaç futbolcuya yakınız. Bugün veya yarın bu transferler bitebilir. Bu birkaç transferle konu bitmiyor. Birkaç futbolcu daha yapmamız gerekiyor” dedi.

“SÖZ VERDİM BIRAKIP GİTMEYECEĞİM”

Kamuoyunda çıkan istifa söylentilerine açıklık getiren Bulut, “Kamuoyunda bazı şeyler kulağıma geldi. Yeni geldiğimiz zaman bir şey söylemiştim. Transfer takıma şart ama Erol hoca bırakıp gitmeyecek.  Bu böyle olmayacak. Ben yine söylüyorum. Ben bırakıp gitmeyeceğim. Ben her zaman sözümün arkasındayım. Yönetime transferin şart olduğunu söylemiştim. Futbolcularımıza söyledim. Yönetim uğraş veriyor. Maalesef geç kaldık. Arkadaşlarımız daha erken gelmiş olsaydı, takımdaki rekabeti artırmış olacaktık. Bulunduğumuz yerden daha iyi seviyelere çıkabiliriz. Tahmin ediyorum birkaç güne bitecek. Osmanlıspor karşısında iyi oynadık. Güzel bir performans ortaya koyduk. Her futbolcuya ihtiyacımız var” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Mehmet Yeler
Etiketler: “Transferde, Geç, Kaldık”,
Yorumlar
Haber Yazılımı