Haber Detayı
11 Eylül 2019 - Çarşamba 11:16
 
Türk Ocaklarından Başkan Güder’e Ziyaret
Battalgazi Belediye Başkanını Osman Güder'e Türk Ocakları Malatya Şube Başkanı Nadir Günata ve yönetim kurulu tarafından ziyaret gerçekleştirildi.
Gündem Haberi
Türk Ocaklarından Başkan Güder’e Ziyaret

 Türk Ocakları Malatya Şube Başkanı Nadir Günata ve yönetim kurulu üyeleri Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'e başarı temennisinde bulunarak, “Malatya'ya yapacakları her türlü hizmette, kendisinin yanında olduklarını" ifade ettiler.  

Ziyarette ilk olarak bir değerlendirme yapan Türk Ocakları Malatya Şube Başkanı Nadir Günata,"Türk Ocakları olarak Osman başkanımıza hayırlı olsun ziyaretine geldik. Bizim tavrımız Malatya da net ve açıktır. Malarya'mızın birliği, bütünlüğü ve beraberliği her şeyin üzerindedir. Aynı Türkiye’nin birliği bütünlüğü gibi. Biz aynı duyguları paylaşan, aynı fikirleri paylaşan, aynı ideale yürüyen insanlarız. Malatya'mızın kalkınmasının birlik ve beraberlikten geçeceğine inanıyoruz. Malatya'mıza en hayırlı hizmetleri yapacağımıza inandığımız Osman Güder başkanımıza Cenab-ı Hak’tan muvaffakiyetler diliyoruz. Bu vesile ile muharrem ayının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Allah utandırmasın" dedi.

" MALATYA'NIN ÖNEMLİ BİR DEĞERİDİR"

Türk Ocakları'nın Malatya için önemli bir değer olduğunu ifade eden Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ise; "Türk Ocakları İl başkanımız ve yönetiminin ziyaretlerinden ötürü kendilerine şükranlarımı arz ediyorum. Sivil inisiyatifi önemsiyoruz. Gelişmiş ve gelişmekte olan toplumların lokomotiflerinin sivil inisiyatifler olduğunu biliyoruz ve bunun idrakindeyiz. Hepimizin ortak amacı az öncede başkanımızın da ifade etmiş olduğu gibi Malatya’mıza faydalı birer vatandaş olmak, evlat olmak, bir birey olmaktır. Sağlanan faydayı da tüm topluma yaymak bizim asli görevlerimizdir. Gerek seçim öncesi gerek seçim sonrasında Türk Ocakları başkanımız sürekli yanımızda bulundular ve bizi desteklediler. Doğru kararlarımızın yanında oldular. Bundan sonraki süreçte de biz yerel yöneticiler olarak Malatya’nın değerleriyle birlikte Malatya’yı yönetmemiz gerektiğine inanıyoruz. Türk Ocakları Malatya’nın önemli bir değeridir. Bizleri ziyaret ettikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte sürekli hem yaş itibari ile tecrübeye sahip olmalarından ötürü şehrimiz ile alakalı alacağımızın kararlarda sürekli istişare edeceğiz. Kendilerinin kapıları sağ olsunlar sürekli bizlere açık, bu yönüyle kendilerini tebrik ediyoruz.  Allah razı olsun, Rabbim sağlık versin, uzun ömürler versin” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Hüseyin Canbay
Etiketler: Türk, Ocaklarından, Başkan, Güder’e, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı