Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 09:18
 
Urhal’dan MGTC’ye Ziyaret
Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ vesilesi ile Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyetine (MGTC) ziyaret gerçekleştirdi. Urhal, Birim, STK ve gazeteciler ile alanda sürekli görev yaptıklarını söyledi.
Video Haber Haberi
Urhal’dan MGTC’ye Ziyaret

Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’dan, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ vesilesi ile Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyetini (MGTC) ziyaret etti. Şube Müdürleri ile MGTC’ ye ziyaret gerçekleştiren, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, MGTC Başkanı Kemal Deniz ‘e gazeteciler günü nedeni ile çiçek takdim etti.

“MALATYA HUZUR ŞEHİR OLDU”

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren MGTC Başkanı Kemal Deniz, “ Bugün gazetecilerin, bayramı sayılan, çalışan gazeteciler gününde ziyaret edip bizi hatırlamış olmanızdan şeref duyduk. Biz, basın olarak sizden çok memnunuz. Sizin görev yaptığınız dönemden bu tarafa, muhabir arkadaşlarımızın hiç birisinden haber alırken, polisin müdahalesi olduğundan söz etmiyorlar. Ayrıca, Malatya, sizin döneminizde bir huzur şehri oldu. Bizim çevremizdeki illerde hadise olurken, burada sizin aldığınız önleyici tedbirlerle hadise başlamadan bertaraf ediliyor. Yakın zamanda bir mezarlıkta çıkan hadiseyi unutmadık. Bir şehrin belki bir bölümünü havaya uçuracak bir el yapımı bomba, araç içerisindeyken başlamadan bertaraf edildi. Bu nedenle, basın mensupları ve Malatyalılar adına ben size şahsınızda size ve mesai arkadaşlarınıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

“BİRLİKTE GÖREV YAPIYORUZ”

İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal ise, gazeteciler ile beraber çalıştıklarını dile getirerek şunları söyledi: “Sayın Başkanımızın şahsında, bütün gazetecilerimizin gününü kutluyorum. Sayın Başkanım birçok, ifade kullandılar, sağ olsunlar. Birimlerimiz, STK’larımız ve gazetecilerimiz ile alanda birlikte sürekli görev yapıyoruz. Bu anlamda tabi ki bireyi, toplumu, devleti sağlıklı objektif haberle aydınlatma noktasında olduklarından dolayı, bizlere de yardımcı olduklarından dolayı teşekkür ediyoruz.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Onay Ozan
Etiketler: Urhal’dan, MGTC’ye, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı