Haber Detayı
08 Şubat 2018 - Perşembe 15:27
 
Vali Kaban’ın Ziyaretleri Sürüyor
Vali Ali Kaban, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörlüğü’nü ziyaret etti.
Yaşam Haberi
Vali Kaban’ın Ziyaretleri Sürüyor

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Murat Tunç ve Koordinatörlük çalışanları tarafından karşılanan Vali Kaban’a Koordinatör Tunç tarafından hizmet binası, personel durumu, yürütülen faaliyetler ve desteklemeler hakkında geniş bilgi verildi. Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun Malatya ekonomisini canlandıracak önemli destekler sağladığını belirten Vali Kaban, Kurumun yatırımcılara destek sağlayan bir kuruluş olmasının yanında ildeki istihdamı arttırmaya yönelik önemli bir kaynak girdisi de oluşturduğunu söyledi.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nu ziyaretinden sonra Vali Kaban, Türkiye İstatistik Kurumu Malatya Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Vali Kaban’ı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Malatya Bölge Müdürü Tahir Baysal ve daire personeli karşıladı.

Bölge Müdürlüğü’nün yapısı, görev alanı ve görevleri, Malatya ili ve bölge illeri ile ilgili bilgi alan Vali Kaban, Bölge Müdürü ve yetkililere çalışmalarında başarılar dileyerek Bölge Müdürlüğü’nden ayrıldı. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Vali, Kaban’ın, Ziyaretleri, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı