Haber Detayı
14 Şubat 2018 - Çarşamba 14:17
 
Vali Kaban’ın Ziyaretleri Sürüyor
Malatya’daki ziyaretleri kapsamında TCDD 5. Bölge Müdürlüğü, Özsan Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifini ve Final Okulları’nı ziyaret eden Vali Ali Kaban, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Yaşam Haberi
Vali Kaban’ın Ziyaretleri Sürüyor

Malatya Valisi Ali Kaban, önceki günlerde başlattığı gezi programına devam etti. Vali Kaban, TCDD 5. Bölge Müdürlüğü, Özsan Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifini ve Final Okulları’nı ziyaret etti. Öncelikle Final Okulları Kurucusu Hasan Doğan’ı ziyaret eden Kaban’ı, Final Okulları Kurcusu Doğan, Lise Müdürü Cebrail Kılınç ve İlköğretim Müdürü Yavuz Dizdar karşıladı.Hasan Doğan ve Müdürlerle bir süre sohbet eden Vali Kaban okulun eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler alarak çalışmalarında başarılar diledi.

Daha sonra Özsan Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Şemsettin Alkan’a ziyaret eden Kaban, sanayi esnafı ile görüşerek sorun ve taleplerini dinledi.

Daha sonra ise TCDD 5. Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Kaban Bölge Müdürü Mustafa Çalık ve Bölge Müdürlüğü yetkilileri ve personeli tarafından karşılandı. Bölge Müdürü Çalık’tan faaliyetleri, yatırımları ile devam eden ve yeni projeleri hakkında bilgi alan Vali Kaban, Bölge Müdürü nezdinde tüm demiryolu çalışanlarına başarılar diledikten sonra Bölge Müdürlüğünden ayrıldı. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Vali, Kaban’ın, Ziyaretleri, Sürüyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Vali Kaban’ın Ziyaretleri Sürüyor
Yorumlar
Haber Yazılımı