Haber Detayı
21 Mart 2018 - Çarşamba 16:12
 
Vatandaşlar Çınar Park’a Akın Ediyor
Battalgazi Belediyesi Galip Demirel Çınar Park, havaların ısırması ile birlikte vatandaşların akın ettiği yerlerin başında geliyor.
Yaşam Haberi
Vatandaşlar Çınar Park’a Akın Ediyor

Orduzu’da bulunan ve tarihi Çınar ağacının koruma altına alınması ile birlikte Battalgazi Belediyesi tarafından 2017 yılında hizmete sunulan Battalgazi Belediyesi Galip Demirel Çınar Park, havaların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi ile birlikte vatandaşların akınına uğruyor. Vatandaşların rahat bir ortamda dinlenebileceği bir mekan haline getirilen Battalgazi Belediyesi Galip Demirel Çınar Park, güvenli ortamı ve sunulan hizmeti ile vatandaşlardan tam not alıyor. Ailesi ile birlikte Galip Demirel Çınar Park’da güzel bir gün geçirdiğini belirten Beste Aydoğan, “Daha önce ismini duymuştum ama bugün ilk defa geldim. Çok güzel ve nezih bir ortam. Çocuğumla birlikte çok rahat bir hafta sonu geçirebileceğim bir mekan olmuş. Çocuğumun da güvenle oynayabileceği bir sosyal tesis olmuş. Çok güzel olmuş, başkanımıza çok teşekkür ederim” dedi.

“Burayı çok beğendim” diyen Kemal Dernek ise, “ Eskiye nazaran çok daha güzel olmuş. Bisiklet sürme için yer var. Top oynamak için çimler var. Bana göre çok güzel olmuş” ifadelerini kullanırken, Galip Genç isimli vatandaşta, “Yapılan hizmet çok güzel. Buradan Selahattin beye teşekkürlerimi sunuyorum. Gereken ne var ise fazlasıyla yapılmıştır. Çınar Park sayesinde bugünümüz çok güzel geçti. Buraya ailece geldik. Çocuklar oynadı, bizler dinlendik. Gerçekten çok güzel bir tesis olmuş. Battalgazi Belediye Başkanımıza tekrar teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Vatandaşlar, Çınar, Park’a, Akın, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı