Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 16:40
 
"Yaptıkları Ortada"
Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir belediye başkan adayı Avukat Soner Gökçe, Seyit uşağı köyü yardımlaşma ve dayanışma dernek Başkanı Turan Özdemir ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Ziyarette bir değerlendirme yapan Gökçe, Malatya için yapılan çalışmaları eleştirdi.
Siyaset Haberi

31 Mart yerel seçimleri öncesi, adaylık çalışmaları çerçevesinde ziyaretlerini sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir belediye başkan adayı Soner Gökçe,  Seyit uşağı köyü yardımlaşma ve dayanışma derneğin de temaslarda bulundu.

Dernek yönetim kurulu ile dernek üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette konuşan başkan Turan Özdemir, düşüncelerini iletme fırsatı buldukları buluşma nedeniyle CHP başkan adayı Gökçe ve beraberindekilere teşekkür etti. Özdemir, CHP adayı Gökçe’ye başarılar diledi.Burada konuşan CHP büyükşehir başkan adayı Avukat Soner Gökçe, “Şehrimizi, ortak akılla yönetmek istiyoruz. Tüm sivil toplum örgütlerimiz de,bu noktada heyecanlı. Kimsenin bugüne kadar yeterince fikri alınmamış. Ülkemiz, belirli dönemlerde çok sıkıntılar yaşadı, yaşıyor. Millet olarak, işte bugünlerde her zaman olduğu gibi dik duracağız. Malatya’mızda ayrıca her kesimi kucaklayacağız. Tüm kesimlerin ortak sevdası Malatya olduğuna göre, herkesinde adayı olduk, olacağız. Bu şehri ortak akılla, kısaca birlikte yöneteceğiz" dedi. 

 17 yıldır aynı iktidar ve şahısların yönetimi altında bulunan Malatya da,hep aynı sorunların yaşandığını belirten Büyükşehir belediye başkan adayı Soner Gökçe ise; “ Basında, övgüyle bahsettikleri Büyükşehir ve Battalgazi’nin, mahalle ve köylerinin durumunu görüyorsunuz. Madem durum bu sizden daha neyi istiyorlar. Biz bu problemlerin çözümü aşamasında, hiçbir etnik köken ayrımı yapmadan halkımızın hak ettiği şekilde tüm vatandaşlarımıza kucak açıyoruz.Şehrimizdeki trafik, istihdam ve ulaşım sorunlarını, tüm Malatya halkı olarak bizzat yaşayarak biliyoruz. Onlar adil bir hizmet vermedi. Yapılanlar adalete, insaniyete, Malatya değerlerine ve sevdası Malatya olabilecek insanlara yakışacak davranışlar değil.” Şeklinde konuştu. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: "Yaptıkları, Ortada",
Yorumlar
Haber Yazılımı