Yeni Malatyaspor taraftarından Erkan Kaş'a tepki
Haber
10 Eylül 2020 - Perşembe 10:30
 
Yeni Malatyaspor taraftarından Erkan Kaş'a tepki
Taraftarlardan sosyal medya üzerinden Yeni Malatyaspor oyuncusu Erkan Kaş'a tepki gösterdi.
Spor Haberi
Yeni Malatyaspor taraftarından Erkan Kaş'a tepki

Yeni Malatyaspor'da sol kanat savunucusu Erkan Kaş'a sosyal medya üzerinden tepki geldi. Taraftar gurupları ve taraftarlar Erkan Kaş'ın takımda olmamasını istiyorlar. Taraftarlar mesajlarında Adil Gevrek şu saatten sonra Messi'yi de getirse benim için Adil Gevrek İstifa  Bu adam değişmez boşuna umut bağlıyorsunuz. Erkan Kaş ile tekrar anlaşmak ne demek? Şaka mı yapıyorsunuz, sabrımızı mı sınıyorsunuz? Performansının vasatlığını geçtim Rize maçında ki o gülmeyi siz."

 Malatyaspor haber ajansı kullanıcısı ise; "Erkan Kaş 'ın bu takımda yeri yok. Erkan bu takıma varlığı ile ihanet ediyor."

Yeni Malatyaspor medya isimli başka bir kullanıcı; "Erkan Kaş, takım bulamayınca Malatyaspora geri döndü. Sizce Erkan Kaş takımdan ayrılmalı mı?"

Başka bir kullanıcı ise, yayınladığı video ile birlikte; "Adil Gevrek şu görüntüleri izledikten sonra canın sıkılmıyorsa Malatyalı ve Malatyasporlu değilsin olamazsın. Bu oyuncu bu takımı kurtaracak bile olsa istemiyoruz kardeşim. Batırdın iyice kendini Adil Gevrek Az kayserinin başkanına bir bak ya. Yeter ama yeter."

Başka bir taraftar ise; "Yeni Malatyaspor Taraftarları Olarak Erkan Kas Transferini Onaylamıyoruz" dedi.

Yeni Malatyaspor'lu bir başka taraftar ise; "Erkan Kaş'ı ,Malatyaspor' da tutmak için bir tane mantıklı sebep varsa taraftar olarak parasını toplayıp verelim.Takımın küme düştüğü gün arsızca gülen adamı takımda tutan,tutmak isteyen kimse yazıklar olsun.Erkan Kaş da utanmadan nasıl Malatya'ya gelebiliyor aklım almıyor."

 Yeni Malatyaspor gazetesi isimli başka bir kullanıcı ise; "Şaka değil gerçek! Vallahi bravo billahi bravo! Camia ile dalga geçmeyin! Erkan Kaş, Yeni Malatyaspor idmanına katıldı...  Kulüp hesapları dün akşamki paylaşımı kaldırdı. Hatalardan ders alınmış mı?" yorumlarında bulundu.

 

Kaynak: Editör: Hüseyin Canbay
Etiketler: Yeni, Malatyaspor, taraftarından, Erkan, Kaş'a, tepki,
Yorumlar
Haber Yazılımı