Haber Detayı
11 Şubat 2018 - Pazar 13:37
 
“Yerel Yönetimlerde Çıta Yükseldi”
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, “AK Parti yerel yönetimler noktasında çıtayı çok yükseklere taşıdı. Artık bu çıtanın geriye gitmesi mümkün değil. Hizmeti ayağa getiriyoruz” dedi.
Video Haber Haberi
“Yerel Yönetimlerde Çıta Yükseldi”

Milletvekili Şahin, Malatya’daki temasları kapsamında Hasan Varol ve İstiklal Mahallesi Muhtarlarıyla bir araya geldi. Muhtarlardan sorun ve isteklerini yerinde aldıklarını ifade eden Şahin, “Muhtarlarımızın siyaset kurumundan, yerel yöneticilerimizden herhangi bir sorun, sıkıntıları var mı, yok mu birebir yanlarına giderek alıyoruz. Muhtarlarımız ve vatandaşlarımızı dinliyoruz. Vatandaşlarımız nasıl ki bir talepleri olduğunda muhtarlarımıza aktarıyorlarsa, muhtarlarımızda belediyelerimiz ve bizlere aktarıyor. Dertlerine hemhal olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

“HİZMETİ AYAĞA GETİRİYORUZ”

Milletvekili Şahin, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Hasan Varol ile İstiklal Mahallesi’nin bağlı olduğu Battalgazi Belediyesi’nin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirdiğini belirterek, “Güncel bası sıkıntılar ortaya çıkıyor. İnşallah onları da biz başkanlarımızla görüşeceğiz ve 2018 programına dahil edilmesi için fizibilite çalışmaları yapmalarına vesile olacağız. Amacımız vatandaşlarımızın karşılaşmış oldukları sorunlara neşter vurup, çözüm bulmaktır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de AK Parti yerel yönetimler noktasında çıtayı çok yükseklere taşıdı. Artık bu çıtanın geriye gitmesi mümkün değil. Hizmeti ayağa getiriyoruz. Milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımızla elimizden geldiğince birebir vatandaşlarımızı dinleyip, bunları icraata dökmenin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: “Yerel, Yönetimlerde, Çıta, Yükseldi”,
Yorumlar
Haber Yazılımı