Haber Detayı
06 Aralık 2017 - Çarşamba 09:46
 
“Yönetim Cevap Verecektir”
Evkur Yeni Malatyaspor’da Beşiktaş maçı sonrası yönetim tarafından kadro dışı bırakılan defans oyuncusu Yalçın Ayhan hakkında teknik direktör Erol Bulut, önemli açıklamalarda bulundu. Bulut, “Yönetim bu konuda gereken cevabı verecektir” dedi.
Spor Haberi
“Yönetim Cevap Verecektir”

Evkur Yeni Malatyaspor’da Göztepe hazırlıkları sürüyor. Teknik direktör Erol Bulut nezaretinde hazırlıklarını devam ettiren sarı kırmızılılar, üç puana odaklandı. Orduzu Pınarbaşı Nurettin Soykan tesislerinin antrenman sahasında hazırlıklarını devam ettiren sarı kırmızılılarda, İssiar Dia, Adem Büyük ve Batuhan Altıntaş idmanda yer almadı. Sakatlıkları bulunan bu üç futbolcu salonda çalışmalarına devam ederken, idman öncesi teknik patron Erol Bulut, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Özellikle Beşiktaş maçı sonrası yönetimin aldığı karar ile kadro dışı bırakılan kaptan Yalçın Ayhan hakkında da kısa bir açıklama yapan Bulut, “Bu konu hakkında konuşmayacağım. Yönetim bu konuda gereken cevabı verecektir” dedi.

“FAZLA KONUŞMAK İSTEMİYORUM”

Yalçın Ayhan’ın durumu hakkında konuşmaktan kaçınan Bulut, “Yalçın’ın durumuyla ilgili fazla konuşmak istemiyorum. Başkan, yönetim ve Yalçın Ayhan arasında gelişen bir meseledir. Kulüp yönetimi ve Başkan bu yönde karar aldılar. Buna bizim saygı duymamız gerekiyor. Bu konulara girdiğim takdirde diğer konulara vakit ayıramam. Konsantrasyonumu futbolcularıma ve takımıma verip sahada yapabileceklerimize odaklanmamız lazım. Futbolcularımızda aynı şekilde, başka işlerle kendilerini meşgul ederse kendi görevimizden uzaklaşmış olacağız. Bu yönde yöneltilen sorulara yönetimimiz daha iyi cevap verecektir” dedi.

Öte yandan tecrübeli futbolcu Yalçın Ayhan’ın ilk yarının sonuna kadar U21 takımıyla antrenmanlara çıkacağı öğrenildi. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Faruk Ünlü
Etiketler: “Yönetim, Cevap, Verecektir”,
Yorumlar
Haber Yazılımı